Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Podławki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kętrzyn

Kętrzyn(Podławki + 9 km)

535 000 zł96 m² 5 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Wzgórze Piastów inwestycja W trakcie realizacji. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 95,68m w standardzie deweloperskim. powierzchnia użytkowa 68,23m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Zatorze

Zatorze,Kętrzyn(Podławki + 9 km)

11,01 zł/m²15,80 m² 174 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie na wynajem pomieszczenie garażowe o pow. 15,80 m2 w miejscowości Korsze (dz. 1/19, obr. Kętrzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Korsze

Korsze(Podławki + 13 km)

1 179 000 zł860 m² 1 370,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Nieruchomość z 16 pokojami gościnnymi z 22 miejscami noclegowymi Bardzo dobrze znana nieruchomość na mapie Miasta Korsze. Uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Warmińska

Reszel(Podławki + 16 km)

649 000 zł1 000 m² 649 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

3 kondygnacyjny, 2 częściowy dom o pow. ok. 1000 m2 znajdujący się w Reszlu. Nieruchomość o dużych możliwościach mieszkaniowych i komercyjnych, w której zaplanowano 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Słowiański

Kętrzyn(Podławki + 9 km)

235 000 zł42,50 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,5m2. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023 roku wymieniono zarówno instalację elektryczną, jak i wodno-kanalizacyjną. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Święta Lipka

Święta Lipka(Podławki + 15 km)

269 000 zł61,33 m² 4 386,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:587 m²

W urokliwej miejscowości Święta Lipka, pośród mazurskich krajobrazów pełnych zieleni, lasów i jezior, znajduje się nieruchomość z ogromnym potencjałem idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Tołkiny

Tołkiny(Podławki + 8 km)

600 zł50 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia na cele magazynowe na nieczynnym Dworcu w miejscowości Tołkiny (dz. 8/3, obr. Tołkiny). Powierzchnia pomieszczenia wynosi 50 m2. Budynek wyposażony w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Reszel(Podławki + 16 km)

565 000 zł209,30 m² 2 699,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

W malowniczym i historycznym Reszlu czeka na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem idealny dla dwóch rodzin, pod wynajem lub jako inwestycja łącząca funkcję mieszkalną i dochodową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Reszel

Reszel(Podławki + 16 km)

324 412 zł73,73 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyjatkowe mieszkanie W reszlu Z możliwością kupna garażu! Reszel to małe warmińskie miasteczko powstałe w IX wieku, położone przy granicy z Mazurami. Pomimo niewielkich.